La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

konto usunięte

0

Jeszcze na koniec poruszę wątek HP który się dzisiaj pojawił ; ) Szczerze - 1,2,3 część genialne, świetne ale potem miałem już takie poczucie przesytu. Świetna fabuła, jednak zbyt długa - przynajmniej dla mnie.

0

@Freudysta Dla mnie zdecydowanie za krótka.

0

@Freudysta Imo od czwartej dopiero się zaczyna zabawa

konto usunięte

0

@Freudysta
Masz na myśli książki czy film?
Filmy w stosunku do książki są mocno ograniczone, dużo wątków jest kompletnie pominiętych.

konto usunięte

1

@bartas97 zdcecydowanie film ; ) Chociaż książki też mnie nie przekonały, to pewnie przez to, że czytam głównie kryminały lub książki psychoanalityczne.

konto usunięte

0

@Freudysta
Książki czytam rzadko, ale o kryminał czasami zahaczę. Z reguły jest to Jo Nesbo.
Wczoraj kupiłem "Pragnienie" jego autorstwa, w języku angielskim żeby na nowo zacząć trochę z tym językiem obcować. Bardzo dobre opinie na lubimyczytać.pl :P
Poza tym, czasami przeczytam książki S. Kinga.

konto usunięte

1

@bartas97 polecam Ci serię z Gerardem Edlingiem, jest genialna ; ) Na TVN - ie zrobili z tego nawet serial ; )

konto usunięte

0

@Freudysta
A chętnie się z serią zapoznam, ale zacznę od książek.
Raczej gdzieś dopiero w lipcu, po obronie magisterki, ale na książki Remka też się zapatrywałem, a teraz mam już przynajmniej poleconko. Dzięki! :)

konto usunięte

1

@bartas97 zdradzisz co studiujesz ; ) ? Polecam zacząć od "behawiorysty" ; )

konto usunięte

0

@Freudysta
Finanse Międzynarodowe. ;)

konto usunięte

1

@bartas97 Wow, widzę że nie próżnujesz ; ) To kiedy waluta Euro w Polsce ; ) ?

konto usunięte

0

@Freudysta
Nieprędko :P

konto usunięte

0

@bartas97 to ja nawet zaryzykuję tezę, że nie wejdzie nigdy ; )

0

@Freudysta jakakolwiek fabuła HP kończy się w połowie 3 części. Potem jest już tylko układanie nie do końca dobrze dobranych puzzli do wielkiego finału,który i tak jest rozczarowaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?