- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
5
Bez reprezentacji Polski do drugiej połowy września.Troszkę smutno.
15 odpowiedzi
John_Doe
0
@draxidox +1 Podczas pandemii cały naród musiał się składać żeby ich biznesy nie upadły...
162 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
11
Ronaldo blokował Benzemę.
Ronaldo był problemem Juventusu.
Ronaldo jest problemem Manchesteru United.
Ronaldo był problemem Andrei Pirlo.
Ronaldo jest problemem Rangnicka.
Czy Ronaldo w czymś nie robi problemu?
5
@Emhyr w strzelaniu goli?
0
@Emhyr Coli też robi problem
2
@Rad112 co za gol przeciw Turcji i Macedonii, a także Atletico
1
@PatrychoO w karierze jednak kilka ich strzelił
2
@PatrychoO a teraz poczytaj jego komentarze :D
0
Ronaldo przyszedł do Realu i powiedział Karimowi "nie szczelaj bramek".
1
@PatrychoO a to z Turcja i Macedonia się liczą? Bo jak strzela ogorkom tego typu to się zawsze nie liczyło, a jak nie strzelił to już się liczą te zespoły?
1
@Emhyr 1. Ronaldo blokował Benzemę - Bo był liderem, a to że w którymś z sezonów Benzema nie potrafił strzelać do pustej bramki i skończył sezon ligowy z 5 bramkami to też wina Ronaldo.
2. Ronaldo problemem Juventusu/ManUtd/Pirlo/Rangnicka - Tu problemem są drużyny, że grają beznadziejnie. Ronaldo cały czas się wydaje, że nadal robi różnicę, ale niestety nie te lata. Choć jakby trafił do drużyny pokroju Man City/Liverpoolu/Bayernu/Realu to nie odstawałby poziomem. Ale grając w słabych drużynach różnicy już nie robi.
1
@PatrychoO i kolejny fanboj się odpalił :D