- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
1
Postawiłem handi 0:1 na City i remis Liverpoolu.
życie mnie szybko zweryfikowało
1
@GeneralXavi slabe typy
0
@GeneralXavi nie No to handi akurat głupota xD mi jest głupio ze na sama wygrana city postawiłem
0
@Janas11224 Dałem -2,5gola i chyba trafię.
0
@Janas11224 myślę, że wciąż mogą wygrać 2:0. Wziąłem pod uwagę, że Atletico jest słabe w tym sezonie, a City gra u siebie.
Liverpool to było po prostu ryzyko. Szukałem szczęścia. Sądziłem że wygrają, ale myślałem że się będą męczyć, a jak się uśmiechnie do mnie szczęście to nawet nie wygrają.
0
@GeneralXavi No jak City strzeli jedna to się może otworzyć wtedy worek, ale o tego pierwszego będzie mega ciężko. A Live sory ale ja na kuponie mam czysto wygrana tez xD
0
@Janas11224 no to (prawie) gratulacje. U mnie kuponik tylko z tych dwóch meczów, więc kursik mnie nie zadowolił stawiając na "pewniaki", więc szukałem czegoś bardziej szalonego xd