- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
2
Nie wiem skąd się wzięła na La Rambli narracja, że od jutra benzyna będzie kosztowała 4,5 zł/l. Szukając informacji w Internecie możemy natknąć się na artykuł ze strony wrc.net.pl (https://wrc.net.pl/sk-pilne-od-6-kwietnia-paliwo-w-polsce-bedzie-kosztowac-po-450-zl-za-litr-to-juz-przesadzone), która jest tragicznym źródłem informacji, dająca clickbaitujące tytuły artykułów i licząca kasę z reklam. Dodatkowo artykuł ten został opublikowany 1 kwietnia, więc w Prima Aprilis (no k**wa bardzo śmieszny żart, naprawdę). Artykuł został także szybko oznaczony jako "informacja nieprawdziwa" na popularnym portalu wykop.pl
Te zdanie podsumowuje chyba całą sprawę - "To już gruba przesada, dlatego też polski rząd postanowił wprowadzić zmiany w tym aspekcie, o czym poinformował Mateusz Morawiecki podczas rozmowy z wrc.net.pl". xD Na pewno vateuszek udzielił specjalnego wywiadu dla tej gównostronki.
Jedyną stroną, która podłapała temat i w dniu wczorajszym napisała bardzo podobny artykuł jest burbonik.pl (https://burbonik.pl/2022/04/04/ceny-paliw-6-kwietnia-orlen/). Naprawdę zajebista nazwa i zajebista stronka. Z tego co widzę to też bawią się w clickbaity, a ich artykuły wyglądają jakby były pisane na kolanie w 5 minut przez 15-latków.
0
@Zoker Nie było mnie chwilę i serio ktoś tu pisał o benzynie po 4,50???
edit dobra już widzę niżej...
0
@Bobo25 ale za pół litra
0
@Azi a okej, ale to trochę przegięcie w drugą stronę.
Ludzie jak czegoś nie wiece to walcie do mnie jak w dym. Wszytsko wyjasnie, od astrofizyki, przez medycynę, po prawo aż do historii i literatury włącznie.
;)
1
@Bobo25 zaraz astrofizyka...
Zobacz jak działa LR - ludzie łykają wszystko jak leci. Choćby źródłem był pan Mietek z Biedronki. Powiedział że Mbappe nie idzie do Realu to zaraz pićset postów "Haha Real". Co tam że to gówno-źródło. Łyknięte jak soczek z ogórka na mega kacu.