La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

8

Kylian Mbappé: „Nie dokonałem jeszcze wyboru , wszyscy o tym wiedzą. Myślę, że są nowe możliwości i trzeba się zastanowić. Gdybym podjął decyzję, to bym ją ogłosił”.

„Czy bierzesz pod uwage przedłużenie umowy z PSG? Tak oczywiście".

Fabrizio Romano.

przecież jak on przedłuży kontrakt z Psg to kibice Realu będą tyłkami po asfalcie szorować.

1

@Hubsao Przecież w trakcie sezonu nie powie że ma inny klub chyba logiczne nie?

0

@PodkarpackiKibic ale kontrakt mógłby podpisać :D dużo zawodnikow którym kończy się kontrakt już teraz podpisuje i zabezpiecza się np przed kontuzją :) + gdyby był dogadany z Realem byłoby o tym głośno.

0

@Hubsao 100% ze pójdzie do Realu. Musi tak mówić teraz

6

@PodkarpackiKibic Kończy mu się kontrakt, może mówić co chce od stycznia @Janas11224 nic nie musi bo kończy mu się kontrakt. Na 6 miesięcy przed może nowy podpisywać i komunikować

0

@tbas Rabiot mówi ci to coś?

0

@tbas ale jest coś takiego jak szacunek do klubu i kibiców.

0

@Janas11224 dlaczego musi? Pół roku do końca kontraktu może podpisać z kim chce. Jeśli wie, że nie chce grać w PSG, to może powiedzieć, że będzie grał gdzieś indziej. A jakby się okazało, że walczy o 100 baniek w PSG i tam zostanie to byłyby jajca :D

0

@PodkarpackiKibic No i ? Myślisz ze trybuny by mu zaszkodziły? PSG go potrzebuje bo jest u nich najlepszy. Ale nie byłbym taki pewien jak wy, że przejdzie do RM

0

@tbas Jakby mu nie zaszkodziły??? PSG o nic juz nie gra bo juz mistrza pewnie mają, co ty w ogóle piszesz chłopie

0

@Hubsao myśle ,zę miedzy wierszami daje do zrozumienia ze idzie do barcelony :D
#Alemanymusisz :D

0

@PodkarpackiKibic No co by mu sie stale gdyby go PSG na trybuny wysłały? Potrzebowali go w LM.

0

@tbas ale przecie PSG nie gra w lidze mistrzów

0

@PodkarpackiKibic Juznie gra, ale grało w Lutym. Prawda jest ze może powiedzieć gdzie idzie. A czy idzie do RM dowiemy się w czerwcu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?