La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

1

Jak się okazuje przerwa pod koniec meczu z Freiburgiem była spowodowana tym, że na boisku było aż 12 zawodników Bayernu. Nagelsmann chciał w 84 minucie zrobić dwie zmiany: Süle za Tolisso i Sabitzera za Comana. Ta druga zmiana została źle przeprowadzona, gdyż Coman po prostu nie zszedł z boiska. Nie była to jednak wina Francuza, gdyż na tablicy pokazał się jego stary numer - 29, zamiast jego aktualnego numeru - 11 XDDD
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/277664807_2134977896683898_7184992711084265486_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=s_rddf7CnkYAX9w5V4X&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVIQxHBypXSFZlwhJFLG9ovlgZykRn6RYZKpsgwVmfBd1Q&oe=626D6168

2

@Wilczeq Powinien być walkower. Kierownik podał zły numer technicznemu.

4

@Wilczeq Bayern musi grać dwunastoma żeby ligę farmerską wygrać? Słabiaki

0

@Wilczeq zobaczymy czy władze Bundesligi mają na tyle jaj by dać walkowera. Obawiam się że nie

0

@Wilczeq Z jednej strony grali tylko kilkanaście sekund a z drugiej zasady to zasady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?