La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

12

Ładnie Neymar zrobił PSG z tym giga kontraktem ale warto było dla sombrero.


24

@Encore Powodzonka im życzę, kontrakt do 2025 jeszcze sam może sobie go o rok przedłużyć. Jeszcze długie lata będzie ich doił co bardzo mi się podoba.

0

@Encore ciekawe czy neyowi chce sie jeszcze ogarnać
i coś podziałać w światowym futbolu
teoretycznie przed nami mistrzostwa swiata takze jeśli ma jakiekolwiek ambicje to powinien sie ogarnąc i mocno ruszyć na początku następnego sezonu ;)

0

@hayek no jak będzie doił to wybaczamy

2

@kryhaa choćby grał szambo to i tak dostanie powołanie. Jestem tego pewien

0

@Encore Good luck. Nikt Brazolowi nie da takich pieniędzy bo on w życiu nie pogra jeszcze 3 lat na poważnym poziomie.

0

@Encore Jakiś tam plus ode mnie dla menela z Brazylii. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?