La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

2

Tak czytam komentarze na FB o tych karnych Realu i większość osób twierdzi że 2 karne się należały ale jeden twierdzi że trzeci się nie należał drugi że pierwszy a jeszcze inny że drugi :D

1

@Roobo jak dla mnie to tylko pierwszy się należał. Drugi, a szczególnie trzeci to takie padolino jak Viniciusa przed dwoma tygodniami

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi No tak właśnie z ciekawości włączyłem powtórki bo meczu nie oglądałem i powiem Ci że tutaj były też błędy obrońców Celty.Dali się nabierać na proste zwody

0

@Mixtape tak, ale jak można było np ten trzeci karny odgwizdać? Mendy sam się władował w obrońcę. Przecież obrońca nawet zabierał nogę i nic mu nie zrobił. Zagwizdanie tego to kryminał i widać to w zwolnionym tempie wiec VAT powinien zareagować.
Przy drugim karnym trochę inna sytuacja bo obrońca wystawił nogę, ale moim zdaniem nie spowodował upadku tylko Rodrygo już się wykladal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?