- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
7
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
0
Pytanko do tych co było w Barcelonie we wrześniu i / lub październiku. Jak z temperatura wody w morzu? Chodzi mi o plazing czy druga połowa września lub październik dalej da się opalać i korzystać z morza jak typowo na wakacjach?
1
@Toretto Byłem na przełomie października i listopada. Po 2 w nocy kąpaliśmy się w morzu, woda około 16-18 stopni, a w powietrzu podobnie. :)
Idealny czas na długie spacery, każdego dnia 20-25km w nogach, więc miesiąc wcześniej spokojnie będziesz mógł sobie pływać, aczkolwiek szkoda czasu na plażę będąc w stolicy Katalonii. :)
0
@szymonekk to prawda, ale będąc tydzień to myślę że jeden dzień można poplazowac i posiedzieć z drineczkiem w pobliskich knajpkach:) dzięki! W takim razie tak jak mówisz miesiąc wcześniej powinno być ciepło bardzo
1
@Toretto Rzecz jasna Twoja decyzja, ale ja też tak myślałem, ale nic z tego. Za dużo rzeczy chcieliśmy zobaczyć, wszędzie pieszo, żeby zwiedzić każdą uliczkę, zobaczyć jak najwięcej. Oczywiście spacery wzdłuż plaży, wino, dobre wino na każdym rogu za śmieszne pieniądze i dosłownie setki kilometrów w nogach. Naprawdę piękne miasto.
I tłumy czarnoskórych sprzedające swoje "dobra" na prześcieradłach i zawijający się, gdy tylko zobaczą albo usłyszą policję. :D
0
@szymonekk tak znam to, byłem już tylko akurat nie na jesień i głównie też chodziłem, ale kilka godzin na plazing uda się wygospodarować żeby na chwilę zatrzymać się w tym biegu tam :D
0
@Toretto A, no to jak już byłeś to tak, też być może bym znalazł trochę czasu, żeby się wysmażyć w barcelońskim słońcu. :D
Meczyk w planach będzie? :)
0
@szymonekk tak będę celować, terminarz w tym sezonie powinien na jesień być przychylny z racji mundialu w katarze myślę że będzie natłok meczów co 3 dni
0
@Toretto ja byłem akurat w momencie zamieszek w Barcelonie, byłem na jednym meczu, a drugi chcieliśmy obejrzeć gdzieś w barze z racji na brak dostępności biletów no i funduszy, bo to było spotkanie z Realem, ale akurat mecz z białymi przenieśli. :(
Ale 5:1 na Camp Nou zobaczone. :)