- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
1
Dlaczego kolarze mają takie głupie ubrania? Mówię przede wszystkim o obcisłych spodenkach. Serio to takie wygodne? Opływowe co najwyżej...ale wygląda komicznie i słabo :D
4
@Captain5 "wygląda komicznie i słabo"
Ale to nie rewia mody, żeby ładnie wyglądało, ma być wygodnie
0
@P33ck No mi wygodnie bez gaci, ale jednak mam jakieś poczucie wstydu, a oni chyba nie :D
0
@Captain5 wyglądają jak w kompielówkach
0
@Captain5 Aeorodynamika. Przy takiej szybkosci kazde podwiewajace gowno moze wplywac na Twoj czas, biorac pod uwage ile kilometrow jezdza.
Tak samo jak lepiej mi sie biega w getrach i na to spodenki niz w dresach z latajacymi nogawkami. Przy 2 km tego nie odczujesz ale przy 10-15 jest to ogromna roznica.
1
@OsamaDembele wiadomo kompielowki bo od komputera.
0
@El dominatore że co ??
0
@OsamaDembele Aikido!
0
@El dominatore nudzi Ci się?
0
@OsamaDembele Nie-e a Ciiiiii?
0
@El dominatore nie przeszkadzaj matmę mam tera
0
@OsamaDembele 5+5 =55
0
@El dominatore widać że szkoły nie dokończyłeś hahahaha
0
@OsamaDembele Ktorej?
0
@El dominatore tej co ja teraz
0
@OsamaDembele sorry. Do specjalnej nie uczeszczalem.
0
@El dominatore ja chodzę do prywatnej jak chcesz wiedzieć
0
@OsamaDembele To jeszcze gorzej. Widac polski na srednim poziomie.
0
@El dominatore nie bój żaby