La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

0

Popek 40kg Cięższy jak się obali na Normana to po walce ;)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Nawet nie musi obalać wystarczy że mu siądzie bomba i po Parke

1

@IronSanHybrid Gorzej jak nie obali w ciągu minuty. Wtedy to już Parke będzie miał z górki

konto usunięte

0

@IronSanHybrid dlatego pewnie będzie chciał tak zrobić. Popka cel parter, a Parke stójka.

0

@4drian0 No, ale łapa takiego Popka tez waży :)

0

@IronSanHybrid Chłopie, Normana Gamer nie był w stanie obalić a gdzie tu Popek XD

0

@skubi99 Nigdy nic nie wiadomo.

0

@IronSanHybrid Z całej swojej kariery (jeszcze tej poważnej typu ufc, ksw), Parka z tego co pamiętam obalił tylko Czeczen Rustam Khabilov, gość który zapasy robi od podstawówki i jest przec*ujem czyli Gamrot nie był w stanie go przewrócić i skontrolować na ziemi. Parke ma bardzo dobre zapasy, zarówno ofensywne i defensywne. Wiem, że przez gabaryt może się wydawać, że Popek jak go złapie to koniec, ale nie ma takiej opcji.

0

@skubi99 Wystarczy, ze się przewróci i może być ciężko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?