La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 480 Culés

#Tiki-taka

Ansu Fati w poniedziałek dołączy do treningów z kolegami w Ciutat Esportiva. W najlepszym wypadku piłkarz będzie mógł rozegrać kilka minut w połowie kwietnia. [@esport3]

24

dużo zdrówka :) wszystko inne masz żeby być jednym z najlepszych na świecie.

0

na kilka minut gry przypada kilka tygodni przerwy

0

Oby klub i on sam nie naciskali mocno na jego szybki powrót. Niech wydobrzeje w 100%, niech temat częstych kontuzji zostanie już jego przeszłością.

0

Marzy mi się aby zagrał cały mecz w finale ligi europy

0

@Gracjan1234 a wgl jest zgłoszony??

1

Wtedy jego szybszy powrót był wymuszony sytuacją kadrową + kiedy miał wejść na końcówkę to trafiała się dogrywa, więc wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że teraz będzie wolniej wprowadzany i od przyszłego sezony wjedzie na pełnych obrotach! (Tak, dalej w niego wierzę)

0

@BART97 do ligi mistrzów był to i do ligi Europy też

0

@Gracjan1234 tak to nie działa bo po fazie grupowej była przecież nowa rejestracja z możliwością dorejestrowania zawodników lub usunięcia ich ( chyba 3 )

1

@BART97 to się chyba tyczyło nowych transferów tylko bo pamiętam jak pisałem że lepiej byłoby zgłosić Alvesa za Fatiego to ktoś mnie poprawił że rejestracja na wiosnę tyczy się tylko nowych transferów.

0

@gaucho104 a to dzięki za info :D

« Powrót do wszystkich komentarzy