La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

3

Jak do tej pory oceniacie kadencję Xaviego? Ja daję 8.5/10, minus za odpadnięcie z Copa del Rey i mały minus za ligowe remisy po bramkach rywali po 85'

0

@MrPGG jak na razie idzie mu bardzo dobrze , odpadł z rozgrywek przed transferami , więc mnie to nie dziwi .
Tak trzymać .

0

@MrPGG 9.5/10. Minus za odpadnięcie, ale z drugiej strony totalnym zaskoczeniem czy wręcz szokiem jest jak szybko Barcelona znalazła formę i uporządkowanie w drużynie. To mi rekompensuje wszystko i bardzo imponuje. A remisy etc. głównie były spowodowane kiepską skutecznością na co już Xavi nie miał bezpośredniego wpływu.

0

@MrPGG Ja tam 9. Co do strat za ligowe remisy trzeba pamiętać, że częściej wygrywamy po bramkach w końcówce niż tracimy punkty. Chociażby win z Villareal, Elche, Alaves. Punkcik w derbach to też ostania minuta. Minusik to tylko Puchar Króla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?