La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

0

Jak można wyjść z kibla i nie umyć rąk? Notorycznie widzę takie zachowania...

5

@mrboom Zwróć uwagę w końcu ludziom z którymi mieszkasz ^ ^

1

@Danny Gaucho ale ja sam mieszkam. O fuck...

2

@mrboom a co mają brudnego :D

1

@mrboom A poważnie, to wiadomo, że mówisz o publicznych toaletach, tych w centrach handlowych itd. Szczerze mówiąc ja nie zwracam uwagi czy ludzie, którzy akurat są ze mną w przestrzeni łazienkowej poszli po wykonaniu roboty umyć ręce czy nie, nie obchodzi mnie to za bardzo, bo się temu nie przyglądam :D. Co innego jeśli jestem z kimś kogo znam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wtedy już zastanowię się czy następnym razem podać mu rękę ^ ^

1

@Danny Gaucho akurat mówiłem o sytuacji z pracy, ale w takich publicznych też się zdarza. Nie to że obserwuje, ale zazwyczaj są to osobne pomieszczenie i jak ja wchodzę to widzę, że ktoś wychodzi bez mycia
Trochę lipa, bo sutasz się z kimś x czasu i nagle przestajesz ;)

1

@mrboom są ludzie którzy zawsze myją ręce po wyjściu z kibla i są tacy którzy zawsze maja czyste genitalia

0

@mrboom nie których uczą, aby nie sikać po rekach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?