La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

1

Kwiecień zapowiada się nieco mniej ciekawy, niż marzec. Na początku starcie z Sevillą, która ostatnio gra paskudnie, a potem mecze z przeciwnikami, z którymi wypadałoby zdecydowanie wygrać. Oczywiście pamiętajmy o ćwierćfinałowych meczach LE i dajmy tam piękne występy, żeby spokojnie zakwalifikować się do półfinału.

Swoją drogą, to szkoda, że teraz będziemy grać z Sevillą, a nie później. Real stracił punkty i mogą wpaść w doła, czego nie wykorzysta Sevilla, jeśli z nami przegra. Lepiej byłoby, gdybyśmy spotkanie z nimi mieli w końcówce sezonu, bo uważam, że i tak na spokojnie byśmy ich przegonili, ale do tego czasu wciąż mieliby bezpośrednią rywalizację z Realem.

Ale że jest jak jest, należy z nimi wygrać i podwyższyć swój dorobek punktowy, a najlepiej to w ogóle wygrywać wszystko do końca :D

O ile się nie mylę, Barcelona od 14 spotkań jest niepokonana i tą statystykę przydałoby się zdecydowanie podwyższyć :P

1

@Sau_Ron Prawda jest taka że w teorii to nam Sevilla może oddać i zabrać Realowi gdyż już teraz mamy ten sam pułap co Sevilla a forma dużo lepsza :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?