La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

konto usunięte

2

Jeśli chodzi o LM, oczywiście faworytami do awansu są City, Bayern, Liverpool i Real, potem, może dziać się już wszystko.

Co do LE jestem poniekąd zaskoczony jak wysoko stawia się tutaj Atalantę. Nie piszę tego jako kibic RBL, ale każdy inny finał Niż RB Lipsk - FC Barcelona według mnie będzie sporą niespodzianką. Myślę, że RBL w dwumeczu z Atalantą załatwi sprawę awansu w pierwszym meczu. Co do Eintrachtu na miejscu La Rambli byłbym ostrożny. Eintracht to strasznie nieprzewidywalna drużyną, mogą wygrać z Bayernem jak i przegrać z Greuther Furth. Niech o ich niepozorności świadczy fakt, iż obok Gladbach są jedyną drużyną w Bundeslidze która w tym sezonie nie przegrała dwumeczu z Bayernem.

W każdym razie zapowiadają się kapitalne pojedynki ; )

0

@Freudysta Ja tam jednak MC bym dał na końcu, wiele można zwalać na wybryki Pepa ale oni wciąż zawodzą, no chyba ze idziemy tropem że w końcu muszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?