La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 692 Culés

2

Ależ comeback Bully Boy'a. Brawo Michael! Ja tylko wciąż nie jestem w stanie zrozumieć co zrobił Price przy stanie 4-1. Tyle lotek, żeby spokojnie wygrać Lega na 5-1 i byłoby pozamiatane.

konto usunięte

1

@Oskar00 Smith na farcie jak zwykle

1

@MesQueUnClub96 No ostatnio wyniki się poprawiły i gra może trochę też, ale to zdecydowanie jeszcze nie ten Michael z Ally Pally. Tak czy siak, oby dzisiaj wygrał w finale - mimo iż to jeden z wielu w Premier League to liczę, że go przełamie na przyszłość, bo jak głowa w kluczowych momentach mu się odblokuje to będzie wymiatał przez kilka(naście) kolejnych lat.

konto usunięte

1

@Oskar00 Ja tam go nie lubię xD

1

@MesQueUnClub96 No w kwestii zawodników, których lubimy to zauważyłem, że dzieli nas wiele. Ale najważniejsze, że łączy hobby w postaci tego pięknego sportu :D

konto usunięte

2

@Oskar00 ale Andersona lubię. Chociaż go każdy lubi więc nie wyróżniam się jakoś.

1

@MesQueUnClub96 Gary'ego ciężko nie lubić, ot sympatyczny starszy Pan :D Jakbym miał wybrać ulubioną piątkę to chyba byliby to: Smith, Anderson, Clayton, Searle, Aspinall.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?