La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1044 Culés

0

Ktoś zauważył że zazwyczaj sędziowie w Premier League mają dosyć słaby poziom przygotowania fizycznego tzn. brzuszek? Bądź co bądź w innych ligach sędziowie są świetnie przygotowani pod kątem fizycznym.

0

@Jestjakjest Wiesz, nie zawsze tzw. brzuszek jest wyznacznikiem kondycji czy przygotowania fizycznego. Jak jeszcze pare lat temu grywałem na orlikach ze znajomymi z pracy to grał z nami taki gość już po 50tce z ewidentnie wyrobionym mięśniem piwnym. Facet normalnie się niemal nie zatrzymywał przez ponad godzine grania, biegał, robił sprinty. miał lepsza kondychę od większości z nas (30 paro latków).

0

@Jestjakjest a i tak nadążają za grą. NIe zawsze sędzia musi mieć sylwetkę sportowca. Ważne aby dobrze czytał grę, ustawiał się i analizował wydarzenia boiskowe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: