- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
12Frost12
0
https://www.youtube.com/watch?v=QARxGeUwAeE Czy ta bramka nie powinna zostać anulowana? Nie chce... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Lionel_Messi10
14
Istnieje możliwość, że Julián Álvarez nie pojawi się na treningach Atlético Madryt, jeśli... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
michal26
15
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
1
Linkiewicz przynajmniej szczera xDD Nawet film z tej akcji jest xD
W ogóle ten cage wyszedł bdb głownie pod kątem wywiadu z Pasutem jak mówi, że pił i ćpał, jak spółka ABSTRA upadała etc.
1
@IronSanHybrid Co ty za patologię oglądasz?
0
@IronSanHybrid ogólnie fajnie Pasut wypadł na tym Cage mimo tego, że go nie lubię
3
@Azacca dziewczyne wciągającą mefedron z bydlaka. Przecież było powiedziane.
1
@Azacca FAME to przede wszystkim biznesowy fenomen i to mnie interesuje. Do tego Pasut to nie do końca Patola, a losy Abstra mega ciekawe. Co do samej patologi to jest ona we wszystkich kręgach, dosłownie we wszystkich.
2
@oskar_wojak No dokładnie, widać, że boli go upadek i rozpad Abstra. Ciekawe czy dojdzie do wywiadu w psiakobusie.
1
@IronSanHybrid japierd... Ale ona się zmieniła