La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

27

Jako osoba która liznęła zawodowego soccera zadziwia mnie poziom niewiedzy na tej stronie. United nie przegrywa dlatego że straciło bramkę, tylko dlatego że Rangnick źle rotował drużyną. W pierwszej połowie sezonu powinien sam stanąć na bramce i dać odpocząć de Gea'i, ponadto to ustawienie jest złe, powinien zagrać ustawieniem 1-8-1.
Mówiłem to od początku sezonu że w profesjonalnym soccerze najbardziej liczy się bieganie tyłem. Według mnie United powinno w przerwie meczu sprowadzić Moribe i go wstawić za Bruno Fernandesa.

konto usunięte

4

@Jakchcesz Nie przelogowałeś się. :D

5

@Jakchcesz "Mówiłem to od początku sezonu że w profesjonalnym soccerze najbardziej liczy się bieganie tyłem." Nawet nie wiem czemu, ale zaśmiane na głos po tym zdaniu xD

konto usunięte

17

@Jakchcesz Jak zwykle w punkt.

konto usunięte

1

@Jakchcesz i już wiem jak się nazywa twój sub panie analiza

1

@Jakchcesz Za ile odkupiłeś te cuda co zeżarłes od kolegi.

konto usunięte

2

@Jakchcesz Ja na miejsce Ragnicka zatrudniłbym wielkiego holenderskiego specjalistę...
XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?