La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 705 Culés

4

Każdy pisze tylko o golach ale już nikt nie napisze w jaki sposób obecnie gra Messi. On spędza jakieś 90 % czasu na połowie boiska. U nas też się cofał i rozgrywał jednak był w tym umiar. Moim zdaniem to jakieś założenia taktyczne Pochettino. Ostatnio miał serię gdzie w 10 meczach ligowych zanotował 10 asyst i ktoś ma czelność powiedzieć że nic nie daje i gra tragicznie. De Bruyne, Bruno czy inny światowy pomocnik z taką seria asyst byłby wychwalany pod niebiosa. A napastnik byłby uznany za wszechstronnego. A po Messim jedzie się niemiłosiernie. Jest duże prawdopodobieństwo że Messi na koniec sezonu będzie miał najwięcej asyst w ligue a pewnie nawet i to nie zmieni zdania co niektórych. Mbappe jako lider nie potrafił sezon temu pociągnąć Psg i wygrać ligi a od Messiego wymagacie nie wiadomo czego mimo że on tam pełni zupełnie inna rolę niż u nas.

0

@Ying Oby w następnym meczu im zamknął mordy...

2

@Adi123456789 nie zamknie, jedyna szansa na zamknięcie byla w lm. Ta liga nikogo nie interesuje

1

@Ying teraz jest słaby i tyle, nie ma sie co rozwodzić nad tematem

0

@Ying Zapominając o Twojej sympatii do Messiego. Czy jakbyś był kibicem PSG. to byłbyś zadowolony z jego statystyk? Bądźmy obiektywni, gdyby usunąć Leo z drużyny, to gorzej by nie było.

4

@zaiks Jest przeciętny jak na swoje umiejętności, często wydaje się być zagubiony i bez pasji, ale @Ying ma też sporo racji. Ogólnie Messi przyzwyczaił już do absurdalnego poziomu. Do poziomu do którego nikt nigdy się w pełni nie zbliżył.

0

@Dzemix111 Z każdego piłkarza byłbym zadowolony który w ostatnich 10 meczach zanotował 10 asyst a ty nie?

0

@Ying a w perspektywie całego sezonu? Messi to nie jest "każdy piłkarz", tylko jeden z najlepszych w historii kasujący astronomiczną pensję.

1

@M_Kos No jak by miał jakąś dobrą strzelecka passę to myślę,że by zamknął

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: