- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
4
taka sytuacja, w górę idzie błyskawicznie, a w dół? xD
1
@IronSanHybrid Guzik do obniżania się zepsuł,Zenek ma przyjechać naprawić,ale on zarobiony jest i nie wiadomo jak z terminami u niego
1
@IronSanHybrid
Z czegoś ten socjal i inne wydatki trzeba utrzymać, a przecież się nie przyznają, że kasa pusta. Wojna to dobry pretekst żeby mieć na co zwalić odnośnie podwyżek.
1
@IronSanHybrid Kolejny temat zastępczy dla działań rządu. Planują na stałe (na mocy nowelizacji ustawy) wprowadzić 14 emeryturę. Co z tego, że już 13-tka jest ustawowo zagwarantowana, co już jest problemem dla polskiego systemu, to jeszcze na stałe mają być 14-tki? Jestem szczerze ciekaw, skąd za 10 lat będziemy brać na to środki, o podstawowych emeryturach oraz rentach nie wspominając...
0
@normasubiektywna Prędzej czy później czeka nas katastrofa budżetowa.
1
@IronSanHybrid Prędzej niż później :/
0
@normasubiektywna Niestety :(
1
@IronSanHybrid Jak system padnie, to może dadzą sobie spokój z tymi składkami na ubezpieczenia. Człowiek będzie zarabiał na czysto więcej, a na starość trzeba będzie uciekać gdziekolwiek, byle nie pozostawać w kraju. W sumie nawet gdyby ten system przetrwał, to odradzał bym pozostanie na starość, albo w ogóle starość.
0
@normasubiektywna No liczenie na emeryturę w tym kraju to od dłuższego czasu ślepy los i trzeba kombinować coś innego.
0
@IronSanHybrid Ja osobiście nie planuję długiego życia i celowo nie staram sobie utrudniać tego celu zakładaniem rodziny. Dożyć 50/55 lat i mi już wystarczy :D