La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Jak by nie patrzec na wczorajszy mecz, to zawsze musi nadejść ten kryzys w dobrej grze. Może i lepiej, że stało się to teraz i sa szanse, ze nie będzie to mialo zadnych konsekwencji, jak wygramy na wyjezdzie. Lepszy kryzys z galata w dwumeczu u siebie, niż, odpukać, z realem za tydzien.

0

@Zawsze_Wierny No to sie nagrali, 3 mecze i kryzys, co wy prdlicie ludzie. Poprostu zagraliśmy bardzo słabo i tyle. Taktycznie też źle podeszliśmy do tematu. Koniec historii

0

@tbas przecież nie twierdze, ze klub sie wali bo fdj nie trafil do siatki tylko w slupek. Chodzi mi o slabsza postawe i taktyczna, i mentalna. Tak jak na mistrzostwach swiata zawsze mistrzowie maja mecz, w ktorym uciekaja spod topora, tak barca wczoraj miala ten slabszy mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?