La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

0

Powiem wam, że nie jestem do końca pewny dzisiejszego zwycięstwa PSG. Coś mnie się zdaje, że Madryt dzisiaj wygra z jakieś 3:1. Obym się mylił i PSG przejechało po nich jak walec, ale no mam takie wątpliwości.

2

@Sau_Ron Dużo zależy czy Verattiemu coś znów nie styknie w synapsach i nie dostanie głupiej czerwonej kartki.

0

@Bobo25 A także od skuteczności, która przy wykorzystanych sytuacjach z pierwszego meczu zamknęłaby ten dwumecz, a tak rodzi się niepewność przed rewanżem. Oby teraz była lepsza.

konto usunięte

2

@Sau_Ron postawiłem awans Realu więc cokolwiek się tam nie wydarzy to będzie OK ;) osobiście chciałbym żeby PSG wygrało LM. Nie dlatego, że im kibicuję, ale chciałbym aby Messi spełnił się jeszcze na koniec kariery w LM.

2

@Sau_Ron obyś miał rację :D 100 razy bardziej wolę Real z awansem, jeszcze w świetle ostatnich kompromitacji FIFA u UEFA, których dla mnie klubowym synonimem jest PSG

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?