La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

2

Ojciec woli wlewać mleko do chrupek, a Erling chrupki wsypywać do mleka. Takich newsów, co woli syn, a co ojciec niestety będzie sporo. Z pewnością w City leży najgrubszy czek, poza tym bardzo dobry trener i zespół, więc nie będzie można się dziwić, gdyby tam poszedł. Jednak zupełnie nowy projekt sportowy, głównie oparty na młodych talentach, który może ponownie zawojować świat i podbić serca kibiców, ma chyba Barca najlepszy, i tu można spodziewać się szansy na to, że Erling chciałby być jego częścią...no tylko te 250M uwiera...


0

@Pilka_jest_okragla Dla mnie gra w City pędzonym ropą nie ma podjazdu do Barcy, La Ligi i rywalizacji z Realem, El Classico i te sprawy. Do tego klimat mega w Hiszpanii, a nie angielski z deszcz.
Jeśli ktoś nie ma jakiś specjalnych sympatii do Angoli i MC, byłoby bardzo dziwne wybrać tak nijaki klub zamiast Barcy/Realu.

0

@Pilka_jest_okragla Trener który ma być niby plusem sam mówił że długo tam nie zostanie więc......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?