- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Lionel_Messi10
8
Istnieje możliwość, że Julián Álvarez nie pojawi się na treningach Atlético Madryt, jeśli... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Arkon
1
Jadł ktoś rybę niegładzica? Dziś kupiłem, bo była promka w Lidlu 35 zł/kg. Podobno lepsza i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
takisobiektos
12
https://x.com/Sportowy_Kanal/status/2078410340287525071 Nie rozumiem tego płaczu że zawodnicy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
2
Czy rząd podał już plan działania by obniżyć cenę paliw?
2
@michal26 Coś mówili o rozszerzeniu/przedłużeniu tarczy, szczegóły nieznane. 7 zł za ON ma być już pod koniec przyszłego tygodnia.
Powód podwyżek dla PiS będzie jeden: wojna i to jest dobre wytłumaczenie, ale na jak długo? W końcu PiS nauczył ludzi, że zawsze coś rzucą, jakąś tarczę i doraźnie naprawią problem. Jeżeli nic nie będa robić to ludzie też się wkurzą
0
@barcelonaLM tylko niech to będzie mądra pomoc...żeby zaraz inflacji dużej nie spowodować..