La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

0

Miny to chyba jedna z gorszych broni jakie wymyślono. Za bardzo nie ma jak się przed tym bronić. Idziesz sobie spokojnie i nagle wybuch a ty bez nogi (jeżeli jakimś cudem przeżyjesz) :/

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 to chyba jednak jedna z najlepszych.

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 Dlatego stworzono pojazdy z rotorami do niszczenia min które czyszczą pole walki ale oczywiście nie można ich użyć w każdych warunkach

1

@AdiKingu96 Chodzi o ,że jedną z najbardziej niebezpiecznych dla osób postronnych

0

@Kgorecki2500 No mina ogolnie nie ma Cię zabić, tylko właśnie urwać nogę, bo spowalniasz tym resztę.

0

@Kgorecki2500 był filmik z jedną starszą babcią z Ukrainy co leżała sobie żyjąc bez jednej stopy ... :/

1

@tomek8756 I dla osób postronnych ale i zwykłych żołnierzy. Idziesz sobie na patrol a możesz zostać kaleką do końca życia. To jest inna kategoria niż rakiety. Nic dziwnego, że są zakazane konwencją Genewską, ale wiadomo jak to jest :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?