- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
145 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
38 odpowiedzi
MirusAmisz
35
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
0
Czy Putin wg Was zyska cokolwiek na tej wojnie? Dla mnie to jest idiotyczna decyzja
3
@paweldunajecfcb kilka dziur w ciele
1
@paweldunajecfcb Bufor przeciw NATO... ;)
9
@paweldunajecfcb Nie zyska absolutnie nic. Nawet jak "wygra"
12
@paweldunajecfcb Wrogów.
11
@John_Doe W takiej postaci że będzie miał kolejne państwo NATO na granicy (Finlandia) i dodatkowe wojsko NATO u nas, w Rumunii i państwach bałtyckich :D Bufor jak ta lala
0
@paweldunajecfcb Totalnie nic, za to traci wszystko
0
@Bykunn Co niby wniosą Finowie do NATO? Nokię.
0
@paweldunajecfcb Zyskać mógł wiele, teraz jedynie skrawek bogatej ziemii i wyjście z twarzą dla tej bardziej konserwatywnej lub niedoinformowanej części społeczeństwa.
0
@paweldunajecfcb kulkę w głowie i mam nadzieję, że jak najszybciej ją dostanie.
0
@John_Doe Kolejny teren i potencjalnie bazy, tuż przy granicy z Rosją
1
@John_Doe snajperow.
5
@Bykunn Wycofuję to o Finlandii. Uświadomiłem sobie coś: https://zapodaj.net/347a22b096856.jpg.html
0
@paweldunajecfcb ten człowiek odstrzeli się sam albo zrobi to ktoś inny i do tego doprowadzi Rosję do bankructwa
0
@paweldunajecfcb Jeśli wygra to zyska, jak nie to wtopa po całości, proste.