La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

konto usunięte

3

Może napiszę nieco o tym jak ówcześni wielcy w XX wieku widzieli wielką wojnę (teraz nazywaną pierwszą wojnę światową). Freud o komuniźmie i Rosji pisał w ten sposób: "Założenia imperium rosyjskiego wydają się bardzo piękne. Należy jednak napisać wprost, że te piękne równościowe poglądy, są tylko utopią ze względu na charakter ludzki" - S. Freud. Przypominam, że to cytat z 1918 roku.

Dalej Einstein - "Nie wiem na co będzie III wojna światowa ale IV będzie na kamienie" - 1943.

Zatem tak to wygląda, patrzymy w przepaść, która jest coraz bliżej nas. Uważam, że jako ludzie, jedyne co możemy teraz zrobić to się ogarnąć i zadbać o naszą planetę.

6

@Freudysta w jaki sposób mamy zadbać o planetę jak Ukraincom spadają bomby na łeb?

konto usunięte

4

@Chaoss pewnie według kolegi kwiatki sądzić, albo wysokie drzewa, co by się o nie samoloty rozbijały.

konto usunięte

0

@Chaoss Oczywiście przestać się bombardować, ale niestety my ludzie chyba nie jeteśmy w stanie tego ogarnąć ; (

0

@Freudysta Ukraincy mają przestać bronić swojej ojczyzny?

konto usunięte

1

@Chaoss Jasne że nie, chodziło mi ogólnie o nas, jako ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?