La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

1

he he he Niemiecki bundestag jutro zbiera się aby decydować a raczej kalkulować finansowo czy opłaca im się zatrzymać ruskiego Putlera i mord niewinnych ludzi, tchórze i hipokryci

0

@goldmetaxa zadam pytanie, bo nadal nie mam odp. Co Morawiecki z Duda gospodarczo zrobili, mówię o Sankcjach, biznesie. Co zrobili więcej od Niemców? Podpowiem, węgiel oraz Lotos. Ja cały czas czekam na te sankcje pl i znaleźć nie moge

konto usunięte

2

@tbas zamknęli przestrzeń powietrzną dla rosyjskich samolotów, dostarczają amunicję i potrzebny sprzęt, przyjmują uciekających Ukraińców do nas. Dodatkowo lobbujemy za unijnymi sankcjami oczywiście. Rosyjskiego węgla nie kupuje państwo, tylko prywatne firmy, choć oczywiście zgadzam się że i nad zablokowaniem tego należałoby pomyśleć. I nawet nie żartuj że Niemcy robią tyle ile Polska. Zgodzili się na SWIFT tylko dlatego że społeczeństwo i inne państwa wywarły na nich presję. Niemcy to gospodarczy sojusznik Rosji i dla nich najlepsza byłaby właśnie szybka porażka Ukrainy żeby nie musieli swoim interesom gospodarczym szkodzić dla jakiejś nieważnej dla nich Ukrainy. Na szczęście dzielna obrona Ukrainy połączona z presją ludzi psuje ich oczekiwania ;)

0

@Death_voice mówię o gospodarczysz Sankcjach. Oskarżamy innych że biznes najważniejszy. Więc pytam co my robimy w tym aspekcie nie zwracając uwagi na straty

konto usunięte

0

@tbas jak widać pracują nad tyn nasi, więc trzymajmy kciuki żeby wprowadzili (ten Muller to Polak jak coś, rzecznik premiera :D)

0

@Death_voice to wszystkie kraje pracują nie wiem czy wiesz, nie tylko pl. Nie tylko pl bierze węgiel, gaz, ropę. W tym Dojczland

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?