La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

8

I to jest prawdziwy protokół 4,76 a nie jakieś hejtparki. Jeżeli Konfa będzie balansować na progu wyborczym to jest to dobra wiadomość tylko dla PiS...


1

@barcelonaLM A co konfa obecnie daje, większość głosowań to wstrzymanie się od głosu, więc to jakby głosowali z pisem

5

@tbas Ale zawsze jedna partia więcej w Sejmie zmniejsza szansę PiSu na samodzielną większość

0

@barcelonaLM nie z ich postawa. Nic to nie daje, wstrzymanie się od głosu to jakby głos pisu

0

@tbas Zależy. Tak naprawdę wszystkie ustawy wracają do Sejmu z Senatu a wtedy wstrzymanie się jest jak głos przeciw.

1

@barcelonaLM Jedna prorosyjska partia, której struktura otwarcie uniemożliwia im sprawowanie jakiejkolwiek władzy natomiast jedyne co im się udaje to skłócić naród. Nie ma miejsca dla tych ludzi w życiu publicznym Polski a samodzielne rządy PiSu są lepsze, niż jakby mieli być w koalicji z tymi kacapskimi mordami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?