La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

24

Tak się zastanawiam (tak jak kolega poniżej), gdzie są gesty potępienia od największych sportowców typu Messi, Ronaldo, Neymar, Mbappe czy nawet ten śmieszny Hamilton co przy każdym incydencie z czarnoskórym, smaruje te swoje oświadczenia.

Nie wiem, udają, że tego nie widzą, czy co? Przecież przy takich zasięgach to powinno być ich obowiązkiem!

2

@HighestInTheRoom Antonella wstawiła na Twitterze

konto usunięte

4

@HighestInTheRoom widocznie spece od ich pr powiedzieli NIE

4

@HighestInTheRoom Jak ich PR-owcy ogarną, że się to opłaca to pewnie każdy z nich by dodał. Ruski to pieniądze dla nich, jeśli ich potępią to źródełko dochodu upada, a gdy pozostają neutralni nic się nie dzieje :D

7

@Barca1992 @hayek Chyba macie rację, ale wiecie co mnie najbardziej wkurza?
To, że nawet w takiej chwili nie mogą sobie odpuścić tego całego PR'u i chęci zarobku...

Jakoś Dani Alves, Antonella, Zinchenko czy Verstappen potrafili wyrazić swoje zdanie nie zważając na ewentualne straty finansowe...

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom pieniądz rządzi światem co by się działo to się nie zmieni:/

1

@HighestInTheRoom No bo niektórzy oprócz pieniędzy mają jeszcze jakąś godność i chcą wykorzystać zasięg w dobrym celu, a inni mają wszystko w dupie i liczy się jedynie kasa

1

@Bykunn I ta sytuacja tylko to potwierdza, cała wyżej wymieniona piątka ma ponad MILIARD followów, i nic...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?