La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Wiem, że ten temat się przewijał tutaj już setki razy ale chyba jeszcze nie widziałem takiej typowo ankiety, a jestem ciekaw rozkładu głosów.
Gdyby wojna doszła do Polski to byście uciekali/zostali?
https://strawpoll.com/bvzrz5qqk

konto usunięte

1

@Gosciuu ja raczej patrząc na to co się obecnie dzieje to bym został. Odesłałbym tylko rodziców do bezpiecznego miejsca, a sam po prostu zostałbym aby walczyć. Nie mam jeszcze własnej rodziny i dzieci, i dlatego po prostu do końca życia plułbym sobie w pysk, jakby postąpił inaczej. Aczkolwiek nie potwierdzam tego ze 100% pewnością, bo w przypadku wojny mógłbym ze strachu np. zachować się kompletnie odmiennie.

0

@Gosciuu uciekalbym bez dłuższego zawahania

0

@Gosciuu ✓Zostałbym w kraju, ale starał się przeżyć (nie walczył, ew. w ostateczności)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?