- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
0
0
@Rick Trudno, nie mozna bezczynnie stac i sie patrzec jak putin pozwala sobie na coraz wiecej. Bo kiedy to sie skonczy? Na ukrainie? Na nas? Na niemczech? Zyc w ciaglym strachu kto nastepny?
1
Nie no, aż musiałem się dokopać do źródła tych newsów, dobrnąłem do tego że to rewelacje jakieś ukraińskiego blogera (https://www.facebook.com/oleg.helgiv) bez żadnego pokrycia w jakimkolwiek oficjalnym lub chociaż uchodzącym za wiarygodne źródło.
Także no, a tego dopisku że będzie III wojna bo Pan Rick z La Rambli tak mówi to już może nie skomentuję.
0
@Rick Najprawdopodobniej fake jakich pełno
0
@wodztek97 Ale w końcu kiedyś do tego musi dojść