La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2287 Culés

4

Tak spuszczam się po wczorajszym meczu ale według niektórych mamy płakać po bardzo dobrym meczu gdzie oglądało się przyjemnie i czlowiek wreszcie oglądał z przyjemnością :)

0

@damian16161212 ja też jestem zadowolony, ale cały czas czekam na prawdziwego przeciwnika a nie na jakieś tam ogórki z drugiej części tabeli

1

@OsamaDembele Atletico Madryt i Valencia dla mnie to przeciwnikiem z górnej półki a z Napoli brakło skuteczności ale cieszy mnie to ze nie przegrywamy meczów a to jest ważne.

0

@damian16161212 atletico gra padakę niestety a w sumie valencia nie lepsza xD jak awansujemy z napoli to może powiem, że coś się ruszyło bo na razie to tak srednio to jest

1

@OsamaDembele W tym sezonie liczy się tylko awans do LM a później dopiero zacznie się wszystko od zera i zobaczymy co osiagnie Xavi :)

konto usunięte

1

@OsamaDembele z Napoli zagraliśmy bardzo dobrze moim zdaniem, a średniak to to nei jest

0

@damian16161212 otto ;)

0

@Mr8lack no taki większy średniak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?