- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1403 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
heniusss
1
Niektórzy to narzekają jak by 26 stopni w nocy było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18 odpowiedzi
Arkon
8
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1403 Culés
4
Ciekawostka: Jeśli Liverpool trafiłby w ćwierćfinale Ligi Mistrzów na Manchester City, to oba zespoły zagrałyby ze sobą 3 razy w ciągu 7 lub 8 dni
5-6 kwietnia: pierwszy mecz ćwierćfinału
9-10 kwietnia: Premier League
12-13 kwietnia: rewanż w LM
1
@Czajka90 chcialbym, zeby na siebie trafili.
Najlepsze ekipy obecnie.
No i w LM Klopp by pewnie odprawil Pepa z rozgrywek.
2
@Rust_Cohle Jeszcze Bayern, ale nie wiem czy się ze mną zgodzisz, że Bawarczycy już tak nie 'straszą' jak za Flicka. IMO Liverpool by ich łyknął.
1
@P33ck zgodze sie.
0
@Rust_Cohle Ale np, jakby Bayern grał z City w tym sezonie LM, to Bawarczyków bym nie skreślał. XD Pepisko sam sobie prąd odcina w fazie pucharowej. IMO LFC największym faworytem do wygrania LM.