La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

8

Wczorajszy sondaż Szocjal Czendżys dla wPolityce.pl:
PIS - 38% (+7)
PO - 26%
PL2050 - 12%
Konfederacja - 10% (-2)
Lewica - 8% (-2)
Dobrze się muszą tam bawić ;)
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

Komentarz usunięty

3

@TheNekro94 Spokojnie. Ta sondażownia i dla tego portalu jest mało wiarygodna ;)

1

@TheNekro94 social changes + wPolityce, to się dziej. Wiarygodny tak samo jak sondaż przeprowadzony na porannej mszy w niedzielę

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 Chociaż tyle... Po tym co się wyprawia to oni powinni mieć -7%...

1

@Kgorecki2500 Jak widze takie sondaże i potem wyniki w wyborach... to czasami mam wrażenie że Korwin ma jednak rację co do demokracji xD no debile których jest większość niszczy wszystko.

1

A tak wgl to ktoś kiedyś z was dostał telefon od takiej sondażowni ? Te sondaże to wały, każda partia sobie może taki zamówić i powiedzieć żeby najwiecej im wzrastało poparcie

3

@Kondziubarca Korwin akurat co do demokracji ma stuprocentową rację :) wyobraź sobie 2 żuli i 1 doktor w wyborach. Kto ma większą siłę? Dwóch żuli :) demokracja w skrócie

1

@UbranyNaBialo Dokładnie tak, Korwin jest jaki jest ale w wielu sprawach ma racje.

0

@Kgorecki2500 tak samo jak mało wiarygodne są sondaże dla TVN xD, w takim żyjemy swiecie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?