La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

15

Niech już ta wiosna będzie. Cieplej, słoneczniej i w ogóle jakoś lepiej człowiek się czuje, bo teraz, to człowiekowi nawet nie chce się wstawać, jak jest tak pochmurno i wieje.

3

@Sau_Ron Dziwią się, że Polacy mają taką złą energię i nie są tak radośni jak Włosi czy Hiszpanie jak tu 3/4 roku panuje depresyjna pogoda (jesień, zima, pół wiosny deszcz i pół lata deszcz z burzą) :D

2

@Sau_Ron Oj nie mów lepiej. W tamtym roku zima trwała prawie do mają a wiosny nie było tylko lato od razu.Oby w tym roku wiosna przyszła wcześniej to I na gębie banana się pojawi

2

@MesQueUnClub_87 Wyjść z domu praktycznie się nie da, bo co chwilę pada, wieje tak, że łba mało nie urwie i z czego tu być szczęśliwym? Oby jak najszybciej się ciepło zaczęło robić i przede wszystkim dzień żeby był dłuższy, bo to też bardzo uciążliwe jest, gdy ciemno się wcześnie robi :D

1

@Sau_Ron witaminke D polecam

1

@Sau_Ron Ja to jestem typowo letni chłopak stworzony do słonecznej pogody. Przerzucanie mięska na grillu bez koszuli z zimnym browarem w ręku. Godzina 23 a tu tak cieplutko, że można w krótkim rękawku siedzieć i nie trzeba grzać kaloryferów ruskim gazem :D zima jest fajna, ale w telewizji.

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie i jeszcze spotkania ze znajomymi do późnej nocy, to jest życie.

0

@Sau_Ron a to co odśnieżać się nie chce ?

0

@OsamaDembele nie ma śniegu u mnie

0

@Sau_Ron a co jest ? przecież zima jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?