La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

18

Po wczorajszym meczu PSG może być całkiem zadowolone. Całkowicie zdominowali rywala, który uważany był za równego Paryżanom. Może Francuzi nie stworzyli zbyt wielu sytuacji przy madryckim autobusie, ale w końcu gola strzelili i w rewanżu przy bardziej ofensywnym Realu będą mogli wykorzystać w szybkich kontrach Mbappe, Neymara czy Di Marię, z Leo jako playmakerem. PSG świetnie kontrolowało piłkę, a to był do tej pory zarzut - że pomoc nie istnieje. No chyba, że PSG zechce powalczyć o posiadanie, a Ancelotti znów się wycofa.

Co do Messiego, jestem pewien, że po wnikliwej analizie artykułów z La Rambli i polskiego facebooka, Pochettino w rewanżu posadzi Messiego na ławce. A jeszcze gdy się przyjrzy uważnie i zobaczy jak Mbappe zmarnował 2 sytuacje stojąc oko w oko z bramkarzem, Francuz też nie wyjdzie w pierwszym składzie. Trener nie może nie wziąć pod uwagę tak znamienitych komentarzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?