La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

5

W TVP właśnie wyrazili obawy,że możemy dojść do takiej biedy jak w latach 90tych po upadku komuny.
Jeśli będą kontynuowali swoją dotychczasową politykę gospodarczą,to rzeczywiście może tak się zdarzyć. Ale przez nich,a nie przez Tuska i UE.

2

@Przemek2323 Ale cała Polska będzie mogła usłyszeć w TV, że to własnie wina Tuska i UE.

2

@Przemek2323 abstrahując od tego, że to oczywiste bzdury, ale jeżeli po 6latach samodzielnych i niepodzielnych rządów, nie jest się w stanie wyprowadzić kraju z pułapek zastawionych przez poprzedników, to może znak, że się nie nadajesz do zarządzania państwem i powinnieneś podać swój rząd do dymisji. Po tylu latach u władzy strasznie mnie bawi ten argument TVP, że jest źle przez PO, EU i Tuska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: