La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

2

Według mnie za duże parcie jest na wyniki drużyny B. Powinno się od nich oczekiwać utrzymania w trzeciej lidze i tyle. Najważniejsze jest jednak przygotowanie ich pod względem taktycznym i ogółem fizycznym do sezonu, aby byli gotowi do gry w pierwszej drużynie. Czy Barjuan pod tym względem wykonuje dobrą robotę? Trudno powiedzieć, Gavi, czy Nico presezon grali w pierwszej drużynie, Balde bodajże również. Nie pamiętam, jak to wygląda z niedawno grającymi Abde i Jutglą. Byćmoże Sergi źle ich przygotował, skoro Xavi skorzystał z tylko dwóch młodych, a no i oczywiście Sanza, ale to było w ostateczności już, gdy miał wybór pomiędzy nim i Riquim. W przypadku Abde oraz Jutgli, to wciąż ich trzyma jednak w drużynie.

0

@Rewolucja123 Śmiesznie to brzmi o tej ostateczności, no i coś ucichły te wołania o marnowanie przez trenera kariery Puigowi.

0

@Gall W zeszłym sezonie nie było komu grać, to było uzasadnione, w tym już jest kto grać, więc no cóż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?