- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
1
Człowiek wraca z nocki i mu się nie chce spać, a tak to 3/4 nocki łaził jakby mógł w każdej chwili usnąć. Nawet lepiej przynajmniej się przestawię na normalny czas.
4
@daniel32778 nocne zmiany zostana kiedys uznane za zbrodnie przeciw ludzkosci
2
@daniel32778 Ja akurat nocki lubię. Właśnie wróciłem i na pewno się nie położę spać. Szkoda soboty.
0
@FioletoweOczy Mam w firmię osoby, które uwielbiają nocki. Ja do tego jestem nastawiony raczej neutralnie. Najmniej lubię popołudniówki i niestety teraz je będę miał. @Ogorinho1974 Ja krótko śpię, bo gdzieś po 7 się kładę i śpię góra do 12. Inni lubią pospać do 16-17. Ja tak nie mam.
1
@daniel32778 Popo jest fatalne, cały dzień stracony. Niestety przyszły tydzień.