La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

1

Ofc wszystkie oczy zwrócone na Messiego, ale nikt nie wspomina o tym jakie to całe PSG jest beznadziejne. Chyba, że już wszyscy do tego przywykli. Dziś nawet Mbappe nie może się odnaleźć, wszelkie korytarze świetnie pozamykane przez Rennes. Poza tym sporo niedokładności i wiele dziwnych decyzji Francuza, wielokrotnie bezsensownie wdawał się w drybling.

Występ Messiego dyskretny, mało dynamiczny i bardzo przeciętny póki co. Dajmy mu czas do wiosny. Niech gra więcej pod rząd niż parę meczów. Jego wszechstronny styl gry tego wymaga.

A przed chwilą dobra akcja z Mbappe i dobry drybling Leo. Dajmy mu po prostu czas zamiast osądzać.

0

@macio_944 Nie osądzam, piszę tylko moją opinię. Leo wygląda kiepsko, a mamy połowę lutego. Kiedy go chwalę, to chwalę.

0

@kamilop Ja również. Jednak w swojej ocenie biorę pod uwagę absencję Argentyńczyka. Dopiero od niedawna ma jakąkolwiek regularność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?