La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

Nie można mówić by Filadelfia przegrała ten trade. Oddali gościa, który i tak by dla nich już nigdy nie zagral, a dostali gościa który od 5-6lat co roku jest jednym z najlepszych na świecie. Jedyny minus to ten Drummond, no ale Harden za Andre+Seth? Każdy by brał

0

@FCB24 Ben to najlepszy obrońca na obwodzie w lidze

1

@FCB24 To prawda, ale teraz 76 w def wyglądają słabo bo Broda nie broni. Czyli będzie 4 vs 5. I tak jak pisałem z @Encore na papierze dla mnie lepiej Nets. Czas pokaże jak będzie ;)

konto usunięte

0

@FCB24 Sixers pewnie wezmą jakiegoś centra z buyoutu. Kanter jest wolny teraz, bo Rockets go zwolnili.

0

@Encore który od kilku miesięcy broni tylko swojego portfela. Może być nawet Jordanem, Jamesem i Durantem jednocześnie ale co z tego będzie jak grać nie będzie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?