La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

0

Przyznanie się do własnego klubu na terenie wrogiego klubu to brawura/ szaleństwo czy odwaga?

Wczoraj się przyznałem kolesiom z Gks, że jestem za Polonią i było gorąco.

konto usunięte

0

@Majkel34
Według mnie nie ma co zgrywać bohatera, jak się idzie samemu a zaczepia cię grupa 20 osób :D

2

@bartas97 zapytali to odpowiedziałem :D cóż nie polubili mnie.

0

@Majkel34 dobrze ze są inne czasy :) kiedyś ciężko byś miał wyjść cało z takiej konfrontacji.

1

@Hubsao kiedyś w Bytomiu jakbyś się przyznał, że jesteś z Ruchu czy Górnika to w najlepszym przypadku by przeorali Tobą chodnik. Teraz z Ruchem neutralnie.

0

@Majkel34 ja za dzieciaka mieszkałem w Krakowie :) obok bloku był park w którym co kilka miesięcy ktoś nożem/maczetą dostawał.

1

@Hubsao my honorowo. Na pięści.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Akurat jak cię butuje 20 osób to mniej oberwiesz niż jak by to robiła trójka, zwłaszcza jak są pijani.

0

@Majkel34 kibicowanie Polonii jest tak słabe że nawet kibice Polonii by ci wpie***lili

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?