- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
8
"Chyba" STRACIMY NASTĘPNE 14 MILIONÓW…¿¿¿
Jacyna-Sraczka-Witt nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa… Razem ze swoimi nieodłącznymi kumplami od wielomilionowych przekrętów, Gróbarczykiem i „Jojo” Brudzińskim, planują jak nas szybko po raz kolejny na siłę uszczęśliwić. I opróżnić nasze kieszenie, bo po jaką cholerę nam pieniądze, skoro mamy już nasz wymarzony „PIS Burdel”… Wkrótce będziemy błagać rząd PIS, żeby nam odebrał choć część tych pieniędzy, bo ich nie będziemy mogli udźwignąć! Tak przynajmniej twierdzi ta szczecińska blond PIS-materac…
I planuje kolejne „inwestycje”, po których trudno nam się będzie pozbierać. Mało było klejonego butaprenem i taśmą samoprzylepną kadłuba lodołamacza „Puma”. Mało było stępki pod prom za 14 „baniek”, dziś wartej już tylko tyle, co 4-letni samochód AUDI i to wcale nie jakiś szczególnie wypasiony. Mało było zwolnienia ze Stoczni Gryfia 200 pracowników i poszukiwania nabywców na jej wyposażenie, choć blond PIS-da obiecywała niedawno rozkwit tej Stoczni i masowe zamówienia dla niej od armatorów.
Teraz Jacyna-Sraczka-Witt wraz ze swoimi kumplami-przestępcami wymyśliła arcydzieło o nazwie „innowacyjny dok do remontu statków” i również nowatorską nową strategię szczecińskich firm branży morskiej… Na zachodzie Europy ta strategia nazywa się "bankructwo".
Zresztą, poczytajcie sami, co ta PIS-owska piczki wypisuje na Facebooku, zamieszczając swoją fotkę z Gróbarczykiem. Czyli człowiekiem, który przestępczego rzemiosła uczył się już uczęszczając do podstawówki.
Małgorzata Jacyna-Witt (Fb.....15.01)
Tak sobie z ministrem Marek Gróbarczyk siedzimy, omawiamy strategię szczecińskich firm branży morskiej, dyskutujemy o założeniach Konferencji Stoczniowej, która będzie w Szczecinie 24 stycznia i cieszymy się z budowanego na zlecenienie Funduszu Rozwoju Spółek S.A. przez Stocznia Szczecińska "Wulkan" dla MSR Gryfia innowacyjnego doku do remontu statków ...
...a tymczasem stocznie niemieckie w Wismarze, Rostocku i Stralsundzie złożyły wniosek o upadłość!!!
I mogę was zapewnić, że gdyby w Polsce zamiast Prawo i Sprawiedliwość Mateusz Morawiecki, rządziła obecnie Platforma Obywatelska i Donald Tusk, to polskich stoczni już też nie byłoby
Byłyby zaorane i rozgrabione... SZOK!!!
Okey, za dużo jak na jeden dzionek, do usłyszenia wkrótce i tak wiem, że mało kto czyta moje wysrywy, ale może znajdzie się choćby jedna osoba i będę happy :)
0
@Don-Corleone Zbychu jest prorokiem. Cokolwiek o nim nie sądzić.