La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

25

To jest coś pięknego jakie Pasha ma wsparcie od e-sportu na twitterze praktycznie każdy zawodnik oraz drużyna mu gratuluje coś pięknego. Pasha to wzór do naśladowania.

0

@PodkarpackiKibic nawet sami devowie (czy tam ludzie od sociali) CSa pogratulowali :D

0

@RobiS Nawet awatary z Jarkiem ustawili ;) Faceit, ESL ITD

15

@PodkarpackiKibic warto posłuchać hejtparku z nim. Opowiada o swojej drodze, która nie była łatwa. Kiedyś nie było takich pieniędzy jak dzisiaj w esporcie. On grał, a żona pracowała po 14 godzin. Wtedy nic nie zarabiał, obecni teściowie nieźle po nim jechali. Przed znajomymi też mu było wstyd, gdy pytali go czym się zajmuje. Gdyby nie żona, to pewnie dzisiaj nie byłby tym kim jest. To jest piękne, wsparcie i zaufanie od najbliższej osoby.

0

@mrboom Niech się cieszą,że teraz im dobrze płacą za granie. Kto by z 20 lat temu pomyślał aby z grania kasa była XD

1

@Sysia11 no on już akurat nie gra, jedynie strimuje i coś tam z Liquid jest powiązany. 20 lat temu zarabiali, tylko wygrywając turnieje, teraz normalnie mają pensje i to po kilkanaście tysięcy euro/dolarów za miesiąc. I tu znowu jest problem, o którym mówił, że małolaty za dużo zarabiają i im odbija

0

@mrboom ciekawa historia, kiedy był ten hejtpark?

0

@LionelM95 w tamtym tygodniu

0

@mrboom To czemu nie gracie hah ???? wymarzoną praca.
Ja tam nie lubię takich gier wolę Fifę,GTA czy Gothica.

1

@Sysia11 czy ja wiem czy granie w gry to wymarzona praca.
Bądź co bądź to ma być rozrywka a nie jakiś obowiązek.

0

@Chaoss Dokładnie :-) ja tam to nie lubię tych gier typu LOL itd wolę z fabułą typu Gothic

0

@Sysia11 Na fifie też zarabiają profesjonalnie grając i to wcale nie mało jak coś.

A czemu nie gramy? To jest jeszcze więcej wyrzeczeń niż przy sporcie, w grach nie trenujesz po kilka h dziennie tylko po kilkanaście, od rana do wieczora. I trzeba to robić od małego (tak jak Pasha i inni co zarobili lub nadal zarabiają ogromne siano na graniu w cs'a). Obecnie jest łatwiej niż kiedyś, ale nie w przypadku ludzi, którzy prowadzą już dorosłe i samodzielne życie. W ich wypadku przejście na granie full etat jest praktycznie niemożliwe.

0

@Chaoss Z piłka jest tak samo przecież.

0

@Sysia11 głupie pytanie. Tak jakbyś spytała każdego faceta który gra w piłkę czemu nie jest Lewandowskim.
Na to się składa wiele czynników. W moim przypadku był to brak wsparcia u najbliższych. Miałem słaby Internet, bo to mała.miejscowosc była. Słabszy sprzęt i tak dalej

0

@mrboom ta historie znam na pamiec od kilku ładnych lat :D

0

@Chaoss tu nawet nie chodzi o to. Ja lubię jeździć autem,ale przygotowanie do F1 i wszystko z tym związane przygniotło by setki tirowcow z milionem km na koncie

0

@mrboom Ronaldo butów nie miał a ty na sprzęt narzekasz:D

0

@Sysia11 akurat bycie profesjonalnym graczem to nie jest do końca prosta sprawa, wielu ludzi błędnie do tego podchodzi z nastawieniem ,,a bo ty jesteś graczem, to nic nie musisz robić, tylko siedzisz i grasz'', a żeby utrzymywać się jako profesjonalny gracz to sporo czasu się marnuje na treningi z drużyną, polepszanie swoich własnych umiejętności, do siedzenia długo przed komputerem też odpowiednią dietę trzeba stosować.

0

@PawkoFCB A później ślepi i w Googlach chodzą tyle h przed kompem.

0

@mrboom Ale piłka nożna przy siedzeniu i graniu na kompie to inna sprawa.
Pewnie zostałeś wyśmiany przez rodziców jeżeli chodzi o esport.
Moi zrobili by to samo.

0

@Sysia11 tak Bo tylko od komputera ma się wadę wzroku

0

@Sysia11 Akurat wielu graczy nie ma problemów ze wzrokiem, a wielu z nich stać na korekcję laserową od ręki więc jaki w tym problem? 2022, a tu nadal widzę jakieś zdziwienie, że można się utrzymywać z grania w gry i być popularnym jak sportowcy grający w piłkę czy cokolwiek innego.

« Powrót do wszystkich komentarzy