La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

8

Ten Medvedev to niebywały burak, naprawdę brakuje mi np. Rogera Federera gentlemana kortu...Tenis to sport dla ludzi kulturalnych i na poziomie

0

@Kamilos84 Jak jego idol, który nigdy już nie zagra w ważny turnieju

3

@Barca_Big_Moment Nie zagra, bo Ty tak mówisz? :D

6

@Kamilos84 Buractwo to siedzi na trybunach i wiwatuje po tym jak zawodnik popełni błąd.

0

@JimMorrisonFCB A jak nazwiesz zachowanie MEd w stosunku do sędziego? Kto większy burak?

0

@tbas Kiedy?

0

@Barcanajlepszyteam Z pewną dozą dystansu :P
W RG niech zagra, może dojdzie do półfinału, ale jak wróci Thiem, będzie Murray, Tsitsipas i oczywiście Rafa to nikłe szanse na więcej :d

0

@JimMorrisonFCB https://www.przegladsportowy.pl/tenis/przed-finalem-aopen-duza-kara-dla-rosjanina-placi-tez-tsitsipas-i-kobieta/p2cpg3c
Obejrzyj film na końcu. Burak dla mnie jest skończony, nie lubię takich sportowców, a to nie pierwszy jego wybryk, sytuacja z kamera z 2 lata temu. Zarozumiały Kacap i tyle

0

@Barca_Big_Moment Murray już raczej niestety nie zagrozi czołówce, a i nie wiadomo co będzie z Thiemem.

1

@tbas Sytuacja z meczu z Grekiem jak najbardziej zrozumiała, bo sędzia wielokrotnie przymykał oko na coaching ze strony ojca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?