La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

0

Sport to zdrowie. Kolejny piłkarz mający problemy z sercem. Oczywiście winą jest covid a nie preparaty do przyjęcia którym ludzie są zmuszani.
Jego trener nie jest już taki pewien czy to covid a nie preparat. Oczywiście piłkarz zaszprycowany
https://www.bbc.com/sport/football/60169544.amp

Komentarz usunięty

3

@ObiwanKenobi Mój kumpel miał udar bez szczepienia bez covidu. I co dlaczego tak się stało? Gdyby się zaszczepił to pewnie byś powiedział, że przez szpryce.

0

@bartekvisca pewnie nic bym nie powiedział bo nigdy o nim nie słyszałem.
A mój kolega jechał samochodem i wpadła w inny samochód. Dlaczego tak się stało?
Czy gdyby się zaszczepił to byłoby prz2z szczepionkę?

0

@Naturopata albo ocieplenie klimatu i emisja co2

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi to są bzdury wymyślone na rzecz polityków

0

@Naturopata to byłoby śmieszne, gdyby nie próbowali w ten sposób tłumaczyć nagłego wzrostu chorób serca u młodych ludzi. Kilka przykładów z prasy, gdzie znalazły się też zmiany klimatu jako powód
https://zapodaj.net/93a17d0cb7c33.jpg.html
https://zapodaj.net/e44d0474de449.jpg.html
https://zapodaj.net/46c78bb6f0e43.jpg.html
https://zapodaj.net/3fae21b85155e.jpg.html

konto usunięte

2

@ObiwanKenobi nie czytam prasy, nie oglądam wiadomości, nie śledzę najbardziej popularnych serwisów internetowych, ani nie słucham radia, ponieważ nie chcę mieć wypranego mózgu przez narzuconą narracje polityków, którym zależy na kasie i tylko na kasie i władzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?