- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
1
nie wziąłeś 3 dawki jesteś antyszczepem :V https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-21/niemcy-pracownicy-z-niepelnym-szczepieniem-bez-wynagrodzenia-na-kwarantannie/?ref=aside_najnowsze
0
@ViscaDelFritz1983 "będziemy was szczepić do ostatniego żywego"
0
@Seba_89_ Amen :V
0
@ViscaDelFritz1983 Szczepienia co 3 miesiące, gdy nawet producent jak na razie rekomenduje trzecią dawkę a z kolejnymi zaleceniami wstrzymuje się do marca, gdy dokona analizy danych.
0
@ViscaDelFritz1983 przecież to bardzo dobrze. Skoro ktos ma kwarantanne dlatego, ze sie nie zaszczepil to dlaczego ma dostawiać pieniądze za pracę, ktorej z wlasnej winy nie wykonuje?
0
@ViscaDelFritz1983 nawet mi ich nie żal:)
2
@Jcob_95 ja pierd.... ty tak na poważnie czy już "posłuszny"?
0
@ViscaDelFritz1983 nie, po prostu patrzę na opinie ludzi, ktorzy sie znają i nie szukam wszedzie spisku;)
0
@Jcob_95 nic o spisku nie wspomniałem :V
0
@ViscaDelFritz1983 piszesz "posłuszny" więc różnie można zrozumiec
O ile nie jestem za obowiązkowym szczepieniem, to ww rozwiązanie jest jak najbardziej dobre